Porównanie pożyczek, banki bez bik-kredyt 150 tys na 10 lat

{ranking pożyczek|porównanie pożyczek

Wrześniowe porównanie pożyczek nie różni się praktycznie od porównania z poprzedniego miesiąca.

pożyczka za darmo
Przy Alegotówka kolejny raz znalazły się takie firmy pozabankowe, jak MoneyMan, NetCredit oraz Lendon. Wskazane firmy pozabankowe bardzo dobrze znają i spostrzegają potrzeby swoich klientów. Dzięki temu tworzą atrakcyjne oferty dostosowane do każdej z grup odbiorców.

W MoneyMan można dobrać rodzaj pożyczek do własnych potrzeb. W propozycji znajdziemy chwilówki, tj. Pożyczka Poziom Start i Pożyczka Poziom Super Start. Pierwsza z nich to pożyczka za 0 zł, którą można zaciągnąć na kwotę od 100 do 1500 zł. Czas spłaty od 5 do aż 61 dni! Co kluczowe, żeby pożyczka była darmowa należy spłacić ją w wyznaczonym w umowie terminie.

Gdyby jednak spotkały nas większe wydatki, warto pomyśleć o Pożyczce na raty. W tym wypadku możemy otrzymać nawet 2000 zł.
Również NetCredit może pochwalić się atrakcyjną ofertą. Firma proponuje pierwszą pożyczkę do 3000 zł kompletnie za darmo. Co istotne, przy następnej pożyczce można wnioskować już o 5 000 zł. Okres pożyczki zaczyna się się od 14 do 30 dni.

Do klientów wychodzi w podobny sposób firma pożyczkowa Lendon. Pierwsza pożyczka w Lendon do 2500 zł jest za darmo. Co więcej czas spłaty to aż 45 dni. Przy kolejnej pożyczce można starać się już o o wiele wyższą kwotę, mianowicie 5000 zł.

Ranking pożyczek przeprowadzone dzięki współpracy z serwisem eCasa.pl, pełny ranking pożyczek znajduje się na stronie https://ecasa.pl/porownanie-pozyczek.html/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.